Tipsport – recenzia s návodom ako získať 4 000 EUR bonus + 15 EUR na tipovanie úplne ZADARMO

Hlavné dôvody, prečo stávkovať v Tipsporte

Tipsport je označovaný za jednu z najlepších stávkových kancelárii na Slovensku a to z viacerých dôvodov. Disponuje bohatou kurzovou ponukou, prehľadnou web stránkou Tipsport.sk, vysokým vstupným bonusom a ďalšími benefitmi. Samozrejmosťou je vlastná mobilná aplikácia, vysielanie tisícky športových prenosov ročne alebo funkcia cash out. Nemôžeme zabudnúť na vernostný program, množstvo atraktívnych súťaží a maximálnu možnú výhru 300 000 eur.

Screeny webovej stránky Tipsport.sk

    

Obsah

Ako si zriadiť hráčsky účet v Tipsporte

Svoje internetové hráčske konto si môžete založiť veľmi jednoducho. Najľahšia cesta vedie cez webovú stránku www.tipsport.sk, kde si v hornej časti kliknete na políčko „Registrácia“. Vyplníte požadované údaje a o malú chvíľu môžete tipovať už cez svoj vlastný hráčsky účet. Registrácia je bezplatná a navyše každý nový hráč môže získať atraktívny vstupný bonus.

Druhy stávok a možnosti tiketov

Kurzová ponuka je rôznorodá nielen z hľadiska dostupných športov, ale aj odvodených stávkových príležitosti. Disponuje širokou škálou tipov, z ktorých si vyberie každý. Tradičnou súčasťou kurzového lístka sú okrem základných tipov aj stávky na počet gólov, na jednotlivé hracie obdobia, handicapy alebo napríklad stávky na presný výsledok zápasu.

Možností tiketov je takisto viac a môžete si vybrať zo Sólo, akumulovanej alebo rozpisovej stávky. Špeciálnym druhom tiketu je „Extratip“. Ak na vašom tikete máte aspoň desať stávok, nemusíte mať obavy o zápas s najmenším kurzom. Pokiaľ by aj nevyšiel, príslušný kurz sa len odráta a šanca na výhru stále žije.

Cash out

Vítanou funkciou je nejaký ten čas aj cash out. Vďaka nemu si môžete vyplatiť výhru ešte skôr ako sa odohrá posledný zápas na vašom tikete.

Napríklad, pokiaľ vám na tikete chýba uhádnuť už len jeden zápas a nemáte z neho dobrý pocit, môžete si predčasne vyplatiť výhru. Tým pádom vám bude tento zápas „stornovaný“ a na základe koeficientu rizika pripísaná ponúkaná výhra.

Aj cash out však má isté podmienky. Možno ho využiť len vtedy, keď na vašom tikete neprebieha žiadna rozohraná udalosť.

Aktuálne už platí aj pri tipovaní LIVE stávok.

Vstupný bonus

Tipsport je pre zákazníkov atraktívny aj vďaka výške vstupného bonusu. Ten patrí spomedzi všetky stávkové kancelárie na Slovensku medzi najvyššie a za splnených podmienok môže dosiahnuť sumu až 4 000 eur. Rozdelený je do troch kategórii, takže každý nový zákazník Tipsportu si môže rozmyslieť, ktorý variant sa mu najviac hodí. K tomu ešte získate 15 EUR na vaše prvé stávky ÚPLNE ZADARMO!

Výška vstupného bonusu závisí od vášho prvého vkladu.

Prvou kategóriu je vklad do 100 eur. Pre získanie bonusu musíte pretipovať šesťnásobok súčtu vkladu a bonusu s minimálnym kurzom 1,50. To znamená, že ak si na účet vložíte 10 eur, musí sa vám dariť, aby ste následne mohli otočiť 120 eur, čo je šesťnásobok súčtu vášho prvého vkladu a výšky bonusu.

Podobný systém je aj pri ďalších dvoch kategóriách a vždy platí spomínané pravidlo o výške vkladu. Pri vklade od 100,01 do 400 eur je však potrebné pretipovať osemnásobok s kurzom aspoň 3,00.

Posledná kategória platí pre vyšší prvotný vklad ako 400 eur. Tipnite si desaťkrát za súčet vkladu a bonusu s minimálnym kurzom 5,00 a môžete získať maximálny bonus 4 000 eur.

Na záver dodávame, že Tipsport chce, aby ste mohli čo najskôr disponovať s bonusom a preto získate prvých 10% z bonusu ihneď, ako prestávkujete 10% z celkovej čiastky potrebnej k získaniu bonusu.

Priame prenosy

Populárnou formou tipovania sú aj LIVE stávky, pri ktorých môžete vyhrať v priebehu pár sekúnd. Okrem toho si každý prihlásený používateľ môže pozrieť zápasy v priamych prenosoch, ktoré prináša TV Tipsport. Počas roka ich počet vystúpi na niekoľko tisíc. Nájdete ich aj pri menšinových športoch ako snooker, šípky alebo stolný tenis.

Samozrejmosťou sú prestížne futbalové, hokejové, basketbalové alebo hádzanárske súťaže. Ako príklad možno uviesť francúzsku Ligue 1, nemeckú Bundesligu, španielsku La Ligu alebo NHL, KHL či slovenskú najvyššiu hokejovú súťaž. Výnimkou nie sú ani tenisové prenosy, ktorých pokrytie zahŕňa nielen najdôležitejšie turnaja sezóny, ale aj tie kategórie Challenger alebo ITF.

Mobilné stávkovanie

Tipsport.sk má aj svoju vlastnú mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej môžete tipovať prakticky kdekoľvek. Postačí vám na to len dostačujúce internetové pripojenie a nejaký ten vklad. Mobilnú aplikáciu si možno bezplatne stiahnuť na oficiálnom webe stávkovej kancelárie.

Aplikácia je veľmi prehľadná a bez problémov vám postačí nielen na podanie tiketu, ale aj na sledovanie priamych prenosov. Takisto môžete využívať diskusné fórum, pridávať analýzy alebo nechať si posielať správy o tom, ako sa váš tiket vyvíja.

Vernostný program

Vernostný program Tipsportu je založený na odmeňovaní hráčov v podobe netov. Ich výška závisí od celkového kurzu tiketu. Ak je kurz vyšší ako 20, dostane v netoch jedno percento vkladu. Teda, ak by ste v tomto prípade vložili 10 eur, získate aj 10 netov. Ďalšia postupnosť v závislosti od vášho vkladu je nasledovaná: 70 (2%), 300 (5%), 1000 (10%), 2000 (15%) a pri kurze vyššom ako 3000 získavate 20% z vkladu.

Nety môžete následne využiť na plnohodnotné tipovanie, pričom jeden net sa rovná jednému centu. Hneď 500 netov môžu stávkari získať prostredníctvom súťaží, ktoré stávková kancelária realizuje každý deň na svojom facebookovom profile.

Ako si vložiť peniaze na hráčsky účet

Pokiaľ máte zriadený hráčky účet, tak vás určite bude zaujímať, ako ho môžete nadotovať peniazmi. Spôsobov je hneď niekoľko, no ten najľahší je prostredníctvom platobných kariet VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro.

V sekcii „Vklady a výplaty“ zadáte sumu, ktorú chcete vložiť, naťukáte údaje vašej karty a okamžite sa na hracie konto presunú peniaze.

Minimálny vklad je jedno euro, takže nie ste prakticky vôbec limitovaný. Rovnaké podmienky platia aj pre platby SporoPay, VÚB ePlatby a TatraPay. Výnimkou je Skrill (Moneybookers), pri ktorom je minimálny vklad stanovený na 40 eur.

V neposlednom rade môžete využiť kamennú pobočku Tipsportu alebo bankový prevod, pri ktorom však transakcia môže trvať až 48 hodín.

Ako si vybrať peniaze z hráčskeho účtu

Ako to už býva, možnosti výberu peňazí je podstatne menej ako možnosti vkladu. Konkrétne sú len tri a to výber na kamennej pobočke, prostredníctvom bankového prevodu alebo cez Skrill (Moneybookers). Pre bežného stávkara je zrejme najlepší prvý variant, pretože na kamennej pobočke Tipsportu si môžete vybrať sumu aj menšiu ako 30 eur. Práve toto obmedzenie platí pri bankovom prevode a pri poslednej forme výberu je to dokonca 40 eur. Takisto je to najrýchlejší možný spôsob, pretože prevod bankou a tiež Skrill (Moneybookers) môže trvať až dva pracovné dni. Na druhej strane, na kamennej pobočke si môžete vybrať maximálne 1000 eur, čo je podstatne menej ako pri zvyšných dvoch možnostiach.