Fortuna – recenzia s návodom ako získať 1000 EUR bonus

Hlavné dôvody, prečo stávkovať vo Fortune

Fortuna je na slovenskom trhu od roku 1991 a počas viac ako 25-ročnej existencie si vydobyla pozíciu jednej z najlepších stávkových spoločnosti u nás. Ponúka atraktívne vstupné bonusy, zaujímavé možnosti v rámci vernostného programu a tiež špeciálne druhy tiketov a stávok. Samozrejmosťou sú LIVE prenosy, mobilná aplikácia, vaša prvá stávka bez rizika prehry či pohodlná možnosť dobytia svojho hráčskeho účtu. Ďalej 0% manipulák na všetky online stávky na www.iFortuna.sk, prozákaznícky prístup alebo aj vysoký limit na výhru a síce 150 tisíc eur a funkciu cash out – predčasné vyplatenie tiketu.

Screeny webovej stránky iFortuna.sk

    

Obsah

Ako si zriadiť hráčsky účet vo Fortune

Registrácia v stávkovej kancelárii Fortuna je veľmi jednoduchá a bezplatná. Po otvorení webovej stránky www.iFortuna.sk si kliknite na „Registrácia“ a vypíšete prihlasovací formulár. Zároveň si vyberiete aj to, o aký vstupný bonus máte záujem. Následne potvrdíte svoju registráciu aktivačnými kódom, ktorý si nájdete na zadanej e-mailovej adrese. Tým pádom je registrácia dokončená a na mobilné zariadenie vám bude zaslané prihlasovacie heslo. Následne si už môžete dotovať svoje konto a tipovať s rôznymi výhodami bez manipulačného poplatku.

Druhy stávok a možnosti tiketov

Fortuna ponúka svojim zákazníkom veľmi bohatú kurzovú ponuku, z ktorej si nebudete mať problém vybrať. K dispozícii je viac ako dvadsať športov a takisto aj spoločenské a politické stávky. Spomedzi konkurencie vyniká najmä futbalovým špeciálom, ktorý je vypísaný pri atraktívnych zápasoch. Napríklad pri zápase Francúzsko – Španielsko. Vypísaných je niekoľko netradičných stávok ako: A.Griezmann – strelí prvý gól a výsledok zápasu 3:2. Pri podobných tipoch bývajú kurzy vysoké, no trafiť ich je skôr otázkou šťastia.

K tradičným stávkam patria tipy na počet gólov, handicapy, presný výsledok, dvojitá šanca, polčas/zápas a rôzne iné. Na jeden tiket možno pridať maximálne 50 stávkových príležitosti a najvyššia možná výhra je 150 000 eur. Vyberať si môžete z viacerých druhov tiketov. Klasikou sú SÓLO, AKO, MAXIKOMBI, no spomenúť musíme aj špeciálne tikety ako Expert a Malá Domov.

Stávka Expert zväčša zahŕňa zápasy konkrétneho kola futbalových súťaži, akými sú Fortuna liga, Premier League alebo Bundesliga. Háčikom je, že môžete využívať len tipy 1-X-2, čím máte situáciu sťaženú. Pokiaľ však budete mať presnú mušku, získate okrem skutočnej výhry aj atraktívny bonus.

Malá domov je stávka, pri ktorej môžete získať desaťnásobok svojho vkladu späť. Musíme mať však celkový kurz vyšší ako 200 a zápas nemôže mať väčší kurz ako 8. Ak sa vám to máli, môžete presedlať na E-športy, ktoré sú v znamení dostihov, pretekov chrtov či automobilov.

Vstupné bonusy

Ako sme už naznačili, požiadať o vstupný bonus je potrebné už pri samotnej registrácii na www.ifortuna.sk. Na výber máte tri možnosti – prvú stávku bez rizika do 30 eur, ďalšou možnosťou je 20 eur stávky kredit navyše k vašej prvej stávke a poslednou možnosťou je bonus od 50 do 1 000 eur.

Jednotlivé typy bonusov si vysvetľujeme nižšie aj s detailnými návodmi, ako tieto šťavnaté bonusy získate. Vybrať si možno len jeden, nedajú sa kombinovať. Ktorý bonus sa vám páči najviac? Neváhajte a vyberte si! Takáto nádielka bonusov sa už nemusí a pravdepodobne ani nebude opakovať.

1. typ bonusu – Bezriziková stávka do 30 EUR

Získajte stávku bez rizika do výšky 30 eur. Ako na to? Popri registrácii na www.ifortuna.sk si nezabudnite vybrať bonus v kolónke Vyberte si svoj vstupný bonus*, kde označíte Stávka bez rizika 30 EUR a následne sa ihneď pridá do kolónky aj špeciálny promo kód a síce 30BONUS.

Stávku bez rizika treba zrealizovať sedem dní po úspešnej registrácii. Už zo samotného názvu je jasné, že pri tejto stávke nemôžete prehrať a maximálna výška vráteného vkladu je 30 eur. Peniaze získate späť už do 24 hodín od vyhodnotenia stávky na vaše hráčske konto. Tiket musí mať kurz minimálne 2,00 a pre tento typ bonusu môžete využiť len predzápasové stávky SÓLO a AKO.

2. typ bonusu – 20 EUR k prvej stávke

Chcete získať na vaše hráčske konto navyše 20 EUR stávkový kredit? Je to mimoriadne jednoduché a výhodné. Stačí si len pri registrácii na webe www.ifortuna.sk vybrať z ponuky bonusov “Bonus 20 EUR k prvej stávke”. Do kolonky s promo kódom sa pridá ihneď po tomto výbere špeciálny kód FOR20. Čo je potrebné spraviť následne? Stačí len vložiť na účet aspoň 10 EUR a uzatvoriť tiket v minimálnej hodnote 10 EUR a to s kurzom rovným alebo vyšším ako 2,0. Neplatí na stávky na E-športy a LIVE stávky. Bonus bude pripísaný expresne rýchlo. Po vsadení tiketu vám Fortuna už po hodine pripíše 20 EUR.

3. typ bonusu – Vstupný bonus až do výšky 1000 EUR

Na záver vám ponúkame aj informácie ohľadom vkladového vstupného bonusu od 50 eur až do 1 000 eur. Čo treba spraviť pre zisk tohto bonusu a ako funguje?

  1. V prvom kroku si treba pri registrácií na www.ifortuna.sk vybrať z palety bonusov “Vstupný bonus až do výšky 1000 Eur”. Keď to vyberiete, ihneď sa pridá aj bonusový kód B1000.
  2. Následne najneskôr do desiatich dní od registrácie treba vložiť na vaše konto prvý vklad. Práve od neho sa bude vyratúvať 100-percentá hodnota bonusu. Teda napríklad ak by ste mali záujem o 200 eur bonus, treba vložiť na svoj hráčsky účet 200 eur.
  3. Potom má každý hráč až 90 dní na to, aby splnil posledné podmienky pre zisk vstupného bonusu. Princíp je v tom, že počas tohto obdobia je potrebné pretipovať desaťnásobok prvého vkladu + bonusu na tiketoch s minimálnym kurzom 3,00. To znamená, že ak by ste mali záujem o ten vôbec najvyšší bonus, tak pri vklade 1 000 eur, musíte celkovo pretipovať 20 000 eur.
  4. Bonus vám bude vyplácaný v dvoch častiach: po pretočení 20% a 80% bonusu. 20 % bonusu vám Fortuna vloží na konto potom, čo si stavíte 4 násobok sumy bonusu. Zvyšných 80 % získate vtedy, keď uzatvoríte stávky za 16 násobok sumy bonusu. Ak by sme brali do úvahy prvý vklad 1 000 eur, tak by to znamenalo, že po uzatvorení stávok za 4 000 EUR by ste dostali 200 eur a potom zvyšných 800 eur z bonusu by ste získali po uzatvorení stávok za 16 000 eur.

Priame prenosy

Dnes sú už prakticky nutnou záležitosťou priame prenosy zo športových zápasov. Počas roka sa tipujúci môžu tešiť na viac ako 12 000 stretnutí, ktoré budú môcť vďaka LIVE streamom sledovať na www.iFortuna.sk. Najviac priamych prenosov je z tenisových kurtoch, keďže sa vysielajú nielen grandslamy, ale aj turnaje nižších kategórii. Nechýbajú prenosy z prestížnych európskych futbalových súťaží alebo najkvalitnejšie zámorské súťaže ako NHL či NBA.

Mobilné stávkovanie

Mobilnú aplikáciu si do svojho smartfónu stiahnete veľmi rýchlo zo stránky www.iFortuna.sk. V prípade zariadení s operačným systémom Android je dôležité povoliť položku „Neznáme zdroje“, ktorú nájdete v nadstaveniach vášho mobilného zariadenia. Po jednoduchom stiahnutí sa do aplikácie prihlásite a môžete tipovať. Aplikácia má tradičný žlto-čierny dizajn a ponúka všetky služby, ktoré sú dostupné aj na webe. Výhodou je aj tzv. rýchlostávka. Stačí dlhšie prstom podržať vybraný kurz a okamžite bude vaša stávka podaná za vopred určenú sumu.

Vernostný program

Stávková kancelária Fortuna má aj svoj vernostný program, ktorého názov je FORTUNA KLUB PLUS. Stáva sa ním každý registrovaný klient tejto stávkovej spoločnosti. Za každý podaný tiket v hodnote aspoň 50 centov dostáva zákazník Fortuny bod. Klubové body sa nepripočítavajú za uzatvorené stávky LIVE, E-športy a Favorita dňa.

Denne ich môžete získať až 500 a následne s nimi manipulujete formou kurzovej bonifikácie alebo výmenou za darčekové predmety či voľné tikety. Pokiaľ ich nazbierate až 60 000, môže ich vymeniť napríklad za nový smartfón. Dôležité je spomenúť, že body treba využiť do konca tohto roka, pretože od Nového roka začínate s čistým kontom.

Ako si vložiť peniaze na hráčsky účet

Dotovanie hráčskeho konta možno zrealizovať štyrmi spôsobmi. Podobne ako v prípade Tipsportu je najkomfortnejšie dobýjanie prostredníctvom bankových kariet VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Druhou možnosťou sú platby cez bankový portál VÚB banky, ČSOB, Slovenskej sporiteľne, Poštovej banky a Tatrabanky. Podobne ako v predošlom prípade je minimálna čiastka dobytia jedno euro a okamžitá transakcia peňazí na hráčske konto. Dva pracovné dni si vyžaduje bankový prevod na uvedené číslo účtu. Zaujímavosťou sú dobíjacie kupóny Fortuna, ktoré je možné získať v rámci špeciálnych akcií stávkovej kancelárie.

Ako si vybrať peniaze z hráčskeho účtu

Výber peňazí je tou príjemnejšou časťou z pohľadu tipérov. Vo Fortune ho možno zrealizovať vlastnoručným výberom na pobočke alebo bankovým prevodom. V hráčskom účte si kliknite na „Žiadosť o výber“ a následne sa riaďte podľa príslušných pokynov. Pri prevode ste limitovaný minimálnou čiastkou desať eur.

Zaujímavý spôsob výberu je prostredníctvom SMS. Na kamennej pobočke Fortuny si môžete peniaze vybrať, ak pošlete SMS v tvare „Vyber 500 heslo“ na číslo 0902 020 737. V prípade prevodu na bankový účet číslo zostáva, no tvar SMS správy je „Banka 500 heslo“. Samozrejme, číslo je premenlivý údaj, ktorý zadávate na základe vášho rozhodnutia. Takisto nepíšete slovo „heslo“ ale konkrétne heslo, vďaka ktorému sa prihlasujete na hráčky účet. Žiadosť o výber na pobočke trvá 24 hodín, po ktorých sa v prípade neuskutočnenia výberu žiadosť anuluje.