Prvá dvojhviezda na stávkovom poli

Ste fanúšikom tipovania? Ak áno, určite privítate novú spoločnosť do partie už zabehnutých stávkových kancelárií. Ak nie, tak si pravdepodobne kladiete otázky. Prečo ďalšia stávková? Nie je ich už na trhu priveľa? Téma športových stávok i hazardu ako takého je nielen na Slovensku pálčivá téma. V každom prípade však po regulácii trhu v roku 2017 a postupnom odchode zahraničných bookmakerov vznikol priestor aj pre nové stávkové kancelárie so slovenskou licenciou.

Obsah

Prvá dvojhviezda na stávkovom poli

Práve plne licencovaná nová stávková kancelária DoubleStar Bet prichádza na trh so snahou zaujať klienta a priniesť nové elementy, ktoré odišli so zahraničnou konkurenciou a chýbajú na trhu športových stávok. Zabojovať o kus koláča a klientov, ktorí preferujú doterajšie stávkové kancelárie a ich bookmakerov je merateľný cieľ, ktorý sa snaží naplniť.

Žolíci v talóne

Pre všetkých fanúšikov tipovania a športových stávok stojí informácia o vzniku novej stávkovej kancelárie na Slovensku za zmienku. Okamžitá výplata aj vysokých výhier, najširšia ponuka LIVE stávok na trhu, férové bonusy a komplexný servis online, či v herniach a kluboch DoubleStar sú hlavnými ťahákmi spoločnosti DoubleStar Bet.

Myslíte si, že konkurencia na trhu športových stávok je dostatočne prispôsobivá vo vzťahu k zákazníkovi? Vedeli by ste si predstaviť spoločnosť, ktorá by priniesla na trh čerstvý vietor? Prvoradou úlohou je dostať do biznisu online stávkových kancelárií novú krv. Aj preto k doposiaľ existujúcim a etablovaným slovenským bookmakerom pribúda nový pod názvom DoubleStar Bet. Spolu s ňou sa zatraktívnili menšie ligové súťaže spadajúce pod Oblastný futbalový zväz Trenčín ObFZ, Západoslovenského futbalového zväzu ZsFZ. V kategórii dospelých dostali VI., VII. a VIII. liga v ObFZ prívlastok DoubleStar Bet liga. Od úvodu sezóny 2018/2019 tak až 59 mužstiev nastupuje pod záštitou DoubleStar Bet v spomínanej šiestej, siedmej a ôsmej regionálnej lige.

Nekonečná výplata

Aj vám sa stalo, že pri výbere výhry čakáte dlhšie ako by ste chceli? Toto nepohodlie absolútne vyvracia spoločnosť DoubleStar Bet. Jej snahou je zabezpečiť okamžitú likviditu prostriedkov na hráčskom účte. Ak ste niekedy začínali s pokrom a vyskúšali ste známe turnaje aj pod hlavičkou herní a klubov DoubleStar, potom prostredie „dvojhviezdy“ poznáte. Práve v nich bude možné uskutočniť výplatu z hráčskeho účtu v bezkonkurenčnej výške. Výber prevodom na účet, či kartu je zavedený tiež v najkratšom možnom čase.

Jedna z herní a klubov DoubleStar

Zábava nadovšetko

Navyše prostredie určené vyslovene pre športových fanúšikov a priaznivcov populárnych športových udalostí vám poskytne priestor pre posedenia s priateľmi v spoločnosti skvelej obsluhy. Využiť možnosť stávkovať LIVE priamo pri obsluhe vyzerá nepotrebne, ale je unikátna a jedinečná na trhu športových stávok na Slovensku. Veď nie vždy chcete v spoločnosti s priateľmi tipovať online s mobilom, či tabletom, hlavne ak si chcete dokonale vychutnať športový zážitok spolu s nimi. Využite futbalovú prestávku a vyskúšajte nakombinovať LIVE stávku podanú v „kamennom klube“. Aktuálne 45 z nich po celom Slovensku ponúka aj služby stávkovej kancelárie DoubleStar Bet.