Najlepšie stávkové kancelárie podľa kurzovej ponuky

Pri výbere vhodnej stávkovej kancelárie je jedným z najdôležitejších kritérií jednoznačne kurzová ponuka. V tomto článku sa pozrieme bližšie na túto tematiku.

Obsah

Rozhoduje výška kurzu

Výška kurzu je kľúčový údaj pre každého stávkara. Aj malé rozdiely v kurzoch môžu, pri konečnom sčítaní, spôsobiť pomerne vysoký rozdiel v celkovom zisku, prípadne v strate. Odchýlky medzi kurzami v jednotlivých stávkových kanceláriách nie sú samozrejme markantné. Kancelárie si takéto situácie strážia, aby nedochádzalo k možnosti tipovať tzv. sure bets. V mnohých prípadoch sa však kurzy na jednotlivé udalosti líšia, čo môže pri vyššom vklade znamenať ušlý zisk niekoľko desiatok až stoviek eur.

Šírka kurzovej ponuky

Hodnota kurzov nie je jediným kritériom, ktorým by ste sa mali riadiť. Dôležité je sledovať i množstvo udalostí, na ktoré je možné tipovať. Nehovoríme len o klasických tipoch na výhru, alebo remízu, ale aj o dostatočnom množstve odvodených stávok. Za všetky spomenieme tipy na počet gólov, kariet, možnosti tipovania handicapov (aj ázijských), stávky typu „Hráč dá gól“, polčasové výsledky, resp. tipy na presný výsledok. Tieto ponuky sa totiž v jednotlivých stávkových kanceláriách pomerne výrazne líšia. Napríklad sa môžeme pozrieť na kurzovú ponuku kvalifikácie Majstrovstiev sveta zóny CONCACAF v stávkových kanceláriách FortunaTipsport. Vidíme, že napríklad Tipsport ponúka ázijské handicapy, zatiaľ čo Fortuna má vo svojej ponuke stávky typu „Hráč dá gól“.

Rozhodujú maličkosti

Upozorňujeme tiež na malé zmeny kurzov, ktoré jednotlivé stávkové kancelárie vykonávajú, v súvislosti s novinkami ohľadom daných športových udalostí. Nezabúdajte ani na rýchlosť vypisovania kurzov na jednotlivé zápasy. Hlavne v hokejových play-off sériách si musíte na kurzy na ďalšie zápasy v sérii jednoducho počkať. Jednoznačne odporúčame  vlastniť účty vo viacerých SK a na základe najvýhodnejšieho kurzu, resp. najvýhodnejšej ponuky  tipovať v konkrétnej stávkovej kancelárií.

Foto: pixabay.com