LIVE stávky

Ak vás už nebaví klasické tipovanie, pri ktorom musíte čakať do konca zápasu a nemôžete nič ovplyvniť, vyskúšajte LIVE stávky. Je to absolútne odlišný pohľad na stávkovanie. Oveľa akčnejší, pre niekoho oveľa zaujímavejší.

Obsah

Sebadisciplína musí byť

Nezabúdajte, že aj počas LIVE stávkovania je životne dôležité riadiť sa kvalitným money manažmentom a dokonale ovládať svoje emócie. V prípade klasických tipov totiž nemusíte sledovať dané športové stretnutia. Počas LIVE stávkovania však ide o absolútnu nevyhnutnosť. A verte, že to nie je vôbec jednoduché. Takže pokiaľ sa rozhodnete pre LIVE stávky, vaša disciplína a sebaovládanie by mali byť na tej najvyššej úrovni.

Aký šport?

Dnes je možné prostredníctvom LIVE stávok tipovať takmer všetko. Jedným z najrozšírenejších športov je určite tenis. V tenise zohráva veľkú úlohu psychika hráčov a preto sa často stáva, že v zápase má prevahu jeden a vzápätí druhý tenista. Ak dobre poznáte tenisových hráčov a dokážete čítať ich aktuálne psychické i fyzické rozpoloženie, môžete predpokladať vývoj udalostí v najbližších gemoch a vďaka tomu samozrejme produkovať zisky.

Čo potrebujete?

LIVE stávkovanie dnes ponúkajú všetky renomované slovenské stávkové kancelárie. Takže ak máte účet vo Fortune, alebo v Tipsporte, môžete hrať aj naživo.

Odporúčame mať dostatočne rýchle pripojenie na internet. Keďže počas stávkovania sledujete video prenos zo zápasu, potrebujete ho vidieť v tom najrýchlejšom možnom čase. Každé oneskorenie znižuje vaše šance na výhru. Okrem toho, kurzy sa menia v závislosti od vývoja zápasu, preto potrebujete mať okamžitý prehľad, aby ste mohli promptne reagovať. Samozrejme nesmieme zabúdať ani na čas, ktorý venujete LIVE stávkam. Oproti klasickým ste totiž obmedzení hracím časom jednotlivých udalostí.

Tento typ stávkovania je extrémne náročný, hlavne čo sa týka nárokov na disciplínu, čas i vedomosti.

Foto: pixabay.com