Ktoré stávkové kancelárie vysielajú LIVE prenosy

Mnohí stávkari si bez nich už ani nevedia predstaviť bežné tipovanie. Vďaka nim majú zápasy pod drobnohľadom a môžu tak reagovať na aktuálne dianie na ihrisku. Samozrejme, reč je o LIVE prenosoch, ktoré na Slovensku majú len tie najlepšie stávkové kancelárie.

Obsah

Vo Fortune vám neujde ani jedno El Clásico

Stávková kancelária Fortuna ponúka počas roka viac ako 12 tisíc prenosov. Tie sú rozdelené do viacerých športov. Okrem štvorlístka populárnych športov (futbal, hokej, tenis, basketbal) si tipéri s internetovým hráčskym kontom môžu pozrieť aj priame prenosy z hádzanej, volejbalu či snookeru.

Nepochybne veľkým lákadlom je španielska Primera Division, ktorá je považovaná za najkvalitnejšiu futbalovú súťaž. Dokazuje to aj fakt, že do štvrťfinále Ligy majstrov postúpili až tri kluby z Pyrenejského polostrova. Neujde vám napríklad El Clásico, ktoré zakaždým sledujú stovky miliónov divákov po celom svete.

Z hokejových súťaží sú k dispozícii prenosy z KHL alebo zámorskej NHL. Tradične najviac prenosov je z tenisového prostredia, keďže v ponuke stávkari nájdu nielen grandslamy, ale aj rôzne challengerové a ITF turnaje.

Tipsport s najlepšou ponukou

Ešte o niečo lepšie je na tom stávková kancelária Tipsport. Tá ponúka všetky spomínané alternatívy, no k tomu aj ďalšie prenosy navyše. Na svoje si prídu priaznivci šípiek, stolného tenisu či dokonca rugby.

Tipsport TV takisto prináša priame prenosy z najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. Takisto nechýbajú ani zápasy z českej, nemeckej alebo švédskej hokejovej ligy.

V porovnaní s Fortunou tak stávková kancelária Tipsport disponuje o niečo širšou škálou prenosov. Navyše, pokiaľ zápas nemá LIVE stream, zväčša pri ňom nechýba Tracker alebo online textový prenos.

Niké nezaostáva

Takmer rovnakou ponukou priamych prenosov ako Tipsport disponuje aj prvá stávková spoločnosť na Slovensku Niké. Veľké rozdiely v pokrytí jednotlivých športových udalostí nenájdete, takže aj v tomto prípade možno vyjadriť spokojnosť. Takisto je potrebné zaregistrovať sa, inak vám služba NIKÉ TV nebude sprístupnená.

Samozrejme, s priamymi prenosmi súvisí aj bohatá ponuka LIVE stávok. Tá pozostáva zo základných tipov na víťazstvo či remízu, ale aj zo širokej škály handicapov, strelcov, stávok na počet gólov/gemov alebo na presný výsledok.

Foto: pixabay.com