Cash out jednoducho musí mať každá stávková kancelária

Určite sa vám to už stalo. Na tikete zostával už len jeden zápas, no neboli ste presvedčený o tom, že vám vyjde. Chceli by ste takýto zápas jednoducho zrušiť? Teraz môžete, pretože stávkové kancelárie vám ponúkajú predčasné vyplatenie výhry pomocou cash outu.

Obsah

Ponúkaná výhra závisí od koeficientu rizika

Funkcia cash out je výhodná najmä pre stávkarov, ktorí môžu zvrátiť svoje pôvodne rozhodnutie. Pokiaľ vám zápasy na tikete budú pekne odsýpať, dostanete od stávkovej kancelárie šancu vyplatiť si svoju výhru vopred. Výška ponúkanej sumy závisí od miery rizika, ktorú predstavujú zvyšné neodohrané stávky. Táto funkcia sa týka najmä predzápasových stávok, ale vo Fortune platí aj pri populárnych LIVE stávkach. Stačí kliknúť na tlačidlo „Vyplatiť ihneď“. Na druhej strane, v Tipsporte ju môžete využiť aj pri rozpisových stávkach.

Keď cash out zachraňoval tisíce eur

Dobrým príkladom využitia cash outu je prípad z októbra 2016 . Počas futbalovej kvalifikácie o postup na MS 2018 vyskladal stávkar z Tipsportu svoj tiket celkovo z dvanástich zápasov. Desať z nich mu vyšlo, a tak zostávali posledné dva z juhoamerickej kvalifikácie. Tipér však nechcel riskovať a predčasne si vyplatil výhru. Z možných 91-tisíc eur sa vzdal takmer polovice, ale napokon dobre urobil. V zápase Ekvádor – Čile tipoval, že hostia strelia gól, no výsledok 3:0 by ho nepotešil. Vďaka správnemu predčasnému vyplateniu výhry sa tak mohol tešiť z viac ako 49-tisíc eur.

Aj funkcia cash out má isté podmienky. Využiť ju možno len vtedy, pokiaľ sa na tikete nenachádza žiadna rozohraná udalosť. Okrem toho je predčasné vyplatenie výhry dostupné len pri tipovaní cez internetové hráčske konto. Ak váhate so založením internetového hráčskeho účtu, máte o dôvod viac, aby ste tak urobili. Okrem funkcie cash out sa vyhnete manipulačnému poplatku a môžete získať aj atraktívny vstupný bonus.

Foto: pixabay.com